Ja, ty, my, wy, oni, ono - Czekamy na Twoje Gówniane źródło


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » @Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

#1 2009-04-06 13:30:45

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

@Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

Dowiedzieliśmy się dzisiaj, iż Olga Siczek (19) zamierza sobie zrobić tatuaż na plecach. Wzór ma być podobno ładny i z klasą, zastanowiło nas jednak co na to jej nowy chłopak Grzegorz Grabowski, spytaliśmy go wiec o to (odpowiedź Grzegorza) "KURWA JA PIERDOLE no słuchajcie siedzę se na chacie a ona mi z takim tekstem wyjeżdża, w ogóle mi się to nie podoba, w ogólę ! " Po tych słowach Grzegorz popłakał się wsiadł do samochodu i pojechał w nieznane miejsce. Bylismy poważnie zmartwieni ta sytuacja wiec wysłaliśmy naszych reporterów do domu Grzegorza aby zadali mu jeszcze kilka pytań... W ostatnim momencie weszliśmy, Grzegorz trzymał w reku żyletkę i wykrzykiwał " KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, Chuj" i to wielokrotnie.
Nasuwa się nam tylko jedno pytanie, Grzegorz dlaczego jesteś spięty z powodu jednego małego tatuaża? Przecież to nic strasznego może ci się nie podobać ale żeby od razu samobójstwo ? Niestety nie mogliśmy już zadać tego pytania ponieważ Grzegorz wsiadał już do karetki zawinięty w kaftan. Olga natomiast nic sobie z tego nie zrobiła, a po tej sytuacji postanowiła zrobić sobie jeszcze jeden tatuaż na czole... Powodzenia.

Jesteśmy z tobą Grzesiu. Wracaj do siebie !

Redakcja.

Offline

 

#2 2009-04-06 14:33:25

andrewek92

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-05
Příspěvky: 5
Reputace :   -1 

Re: @Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

najpierw trzeba sie nauczyc pisac, potem dopiero zabierac sie za prowadzenie jakiegos forum. Pozdro dla redakcji.

Offline

 

#3 2009-04-06 14:52:42

juzek

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 50
Reputace :   -2 

Re: @Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

Jejku ci ludzie... Drugi ograniczony się trafił... nikt cie nie zmusza żebyś czytał. Poza tym, jak taki mądry jesteś to sam zrób coś lepszego.

Offline

 

#4 2009-04-06 15:06:13

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

Re: @Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

A ja chce jeszcze raz podkreślić, że nie chcemy nikogo obrazić zresztą staramy sie, poza tym ma to być troche w formie żartu dlatego wypowiedzi nie są do końca składne.

Offline

 

#5 2009-04-28 21:37:39

domka

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-28
Příspěvky: 1
Reputace :   

Re: @Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

chyba jednego tatuażu :] a nie tatuaża

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » @Olga Siczek [tatuaż!!! i załamanie Grzegorza]

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww narutoreal kupsztyl avadakedavra Tabletki calominal